Officials (977)

C-Stilsdommer springning
Distrikt 01
Anna Christina de Jonquieres
Øster Farimagsgade 39 , 2
2100 København Ø
26174651
Christina Dyrby Ranek
Skotterupgade 13
2200 København N
23 66 30 02
Desiree Kruuse Larsen
Ved Klædebo 20
2970 HØRSHOLM
28 35 57 72
Katrine Vestervang Rivière
Nørgaardsvej 25 , 2. th
2800 Kongens Lyngby
24 63 86 05
Lars Terkildsen
Egebækvej 169
2850 Nærum
22 48 21 33 / 22 48 21 33
Linda Juul
Højleddet 39
2840 Holte
40407679 / 40 40 76 79
Distrikt 02
Anne Birgitte Gammeljord de Jonquieres
Kongevejen 38
3480 Fredensborg
26 16 46 51
Birte Mortensen
Hestenbakke 26, st. tv
3000 Helsingør
28 10 62 48
Caroline D. Ranek
Duevej 118 , 1 th
2000 Frederiksberg
30 31 96 30
Charlotte Kondrup
Kløvermarken 39
3060 Espergærde
28301237
Christina Kolter
Gl. Nøglegårdsvej 33
3540 Lynge
22364669 / 22 36 46 69
Hanne Ericsson
Søbækvej 15
3060 Espergærde
21 65 67 63
Helle Lund Johansen
Boelsvang 6
2970 Hørsholm
31432970
Jette Nath
Dalevænget 28
3080 Tikøb
42924221
Kenneth Ernst
Slangerup Overdrev 8
3550 Slangerup
21 29 34 88 / 21 29 34 88
Per Nielsen
Paradisvej 8
2650 Hvidovre
28 15 11 25
Distrikt 03
Finn Soelberg
Tølløsevej 6
4330 Hvalsø
26 73 85 25
Irene Mia Hastrup
Fruedalsvej 8
4682 Tureby
61 12 62 48 / 61 12 62 48
Tania Seierø
Hastrupvej 2
4622 Havdrup
44 65 12 04 / 28 73 36 51
Distrikt 04
Brit Sandra Andersen
0
John L. Bollhorn
Skovvej 21
4100 Ringsted
57 64 06 65 / 40 46 06 65
Neel Salling
Skovgårdsvej 2
4560 Vig
28266376 / 28266376
Tania Seierø
Hastrupvej 2
4622 Havdrup
44 65 12 04 / 28 73 36 51
Tina Stjernekilde
Hemmeshøjvej 12 12 , 0
4241 Vemmelev
30349935 / 30349935
Distrikt 05
Lars Birkedal
Rønnedevej 35
4733 Tappernøje
40 19 94 50
Distrikt 06
Kennet Hemmingsen
Nørregårdsvejen 1
3740 SVANEKE
22570641 / 56496380
Rene Jeppsson
Kumlehøjvej 14
3790 Hasle
48 18 79 50 / 40 33 68 59
Tage Mortensen
Kirkemarksvej 64
3700 RØNNE
61 66 63 60
Distrikt 07
Anne Forsberg Bøjsen
Brændekildevej 39
5250 Odense SV
61 60 75 41
Birthe Johannessen
Brunshusevej 57
5683 Haarby
21666939 / 21 66 69 39