maj
2003
Fra 10-05-2003 til 11-05-2003 -
  • Spring
, Hest

Albertslund Rideklub

Stævnenummer
Prop00010895

Dato for resultat d. 28-10-2011

Resultatbehandling færdig

Albertslund Rideklub (Distrikt D01)
Gl. Landevej 24
2620 Albertslund

Kontakt inden stævnet



Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

5. SLA P (C)

Spring: LA2** Springning Ponyer (100/90/80 cm) B4 (SVH 2)

Opdateret: 28-10-2011
Antal starter:
24
Antal placeringer:
6
Rytter Hest Klub Fejl Tid Fejl Tid Kat. point Placering
Helene Bennedsen LG'S GIPSY LADY
1991/DR///
0 41,80 0 20,50
1 1
Michael Juhl Pedersen CLOVERS DIAMOND
1995/DR///
0 36,50 0 21,00
2 2
Stephanie Andersen SØLYST LITTLE TOY BOY
1994/CO/Caraway/Birkely Claire/Øxenholm Topsider
0 37,10 0 21,90
3 3
Sofie Flagstad SARA
1991/CO/ØXENHOLM GODOT/BEAUTY HEARTBREAKER/ARDNASILLAGH O'FLAHERTY
0 37,80 0 22,20
4 4
Maja Laden-andersen GALADRIEL
1996/DR///
0 37,70 0 22,30
5 5
Nina Rise IRISH FANTASY
1995/DR///
0 37,20 0 22,90
6 6
Mathilde Staal Henriksen ILONASLADY
1995/DR///
0 37,90 0 23,90
Marie Louise Andersen JOEY
1992/LU///
0 39,90 0 24,50
Mette Justesen LADY
1997/SP///
0 39,00 0 24,70
Nina Clement STEGSTEDGÅRDS MALOU
1997/NF/Malibu Ii/Stegstedgårds Alberte/Horsemosens Zig Zag
0 39,90 0 26,10
Camilla Veiensgaard Ottzen KATRINE II
1920/LU///
0 40,90 0 26,90
Nina Weinkouff Amping IRISH KNOCK OUT
1994/DR///
0 41,10 4 21,20
Christina Jensen LERBÆKGÅRDENS SIR PATRICK
1995/DR///
0 36,10 4 21,90
Ditte Chor RAMBO
1990/LU///
0 43,00 4 22,40
Kenneth L Nielsen MAXI
1993/DR///
0 39,30 4 24,00
Kenneth L Nielsen CHARMAINE
1989/LU///
0 38,00 4 26,70
Line Reedtz Olesen REX
1996/DR///
0 38,30 8 24,10
Malene Søndergård RAS TAFARI
1998/SP/Manitu N./Baronesse Wales/Ofero
0 40,70 8 27,90
Stine Laursen SCARLETT
1994/DR///
0 39,20 8 29,30
Anne Uggerhøj UNIQUE
1991/DR///
4 45,20
Michelle Lyngholm SAMANTHA
1988/LU///
30 69,70
Julie Weinreich Sørensen HERAMINDES KLAN
1988/DR///
Disk.
Majken Valgaard Hansen ANOTHER AMBER
1991/DR///
Disk.
Maria Jørgensen SURPRICE
1993/DR///
Disk.