mar
2010
Fra 27-03-2010 til 28-03-2010 -
  • Spring
, Hest

Hylke Og Omegns Rideforening

Stævnenummer
Prop00016640

Dato for resultat d. 20-04-2012

Resultatbehandling færdig

Hylkevej 46
8660 Skanderborg

Kontakt inden stævnet



Officials

Banedesigner
Jørgen Dreier
Tilbage til klasseoversigt

2. SULBH (C)

Spring: U-LB2** Springning Heste (110 cm) B0 (SVH 1)

Opdateret: 20-04-2012
Antal starter:
26
Antal placeringer:
14
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Michelle S. Hansen TELRITE
2000/DR/Matterhorn/Orite/Corleone
0 40,90 1
1 Ingen fejl
Søren Andersen MISJA LINDEBJERG
2004/DV/Solos Landtinus/Mirabell/Sandro
0 44,50 1
1 Ingen fejl
Nanna Dahlgård ZIDANE
2002/DV/Gipsy D´Ask/Chanet Skovbo/Churchill
0 45,30 1
1 Ingen fejl
Louise Østergaard Jensen ZONDERLING
2004/KW/Corlando/Sonnefleur/Indorado
0 45,70 1
1 Ingen fejl
Gitte Brix Skov CHUCK BARRY
2002/LU/Coronado Ii/Cantata Xx/Quilted Xx (Irl)
0 45,90 1
1 Ingen fejl
Marie Louise Villadsen LADY-FREEDOM Z
2004/HN/Litas-Star/Famosa/Freedom
0 47,10 1
1 Ingen fejl
Hanne Christine Sachse Vejen STJERNE LINDEGÅRD
2000/OL/JUMBO/AQUINA LINDEGÅRD/CLAUDIE DAMSGÅRD
0 47,20 1
1 Ingen fejl
Tatjana Møller O.C CALIFORNIA
2003/OS/Con Capitol/Costina/Calido I
0 47,80 1
1 Ingen fejl
Laura Schou COMBAT
2005/DV/Come Back Ii/Temperline Xx (Den)/Fabuleux Prospect Xx
0 48,30 1
1 Ingen fejl
Søren Andersen CHIBELLO
2004/DV/Chicago Z/La Belle/Lancier
0 48,60 1
1 Ingen fejl
Camilla Munch Petersen VERSACE
2002/DR/Karandasj/Kristi/Concorde
0 49,30 1
1 Ingen fejl
Florinda Pieterse DIDEON
2004/HN/Dressage Royal/Weisel/Walt Disney I
0 50,70 1
1 Ingen fejl
Tatjana Møller TINNITOT
1991/DV/Falcon/O'Lady/Locarno
0 50,70 1
1 Ingen fejl
Jonas Torup Hofer STAUGAARD'S ROYAL PRINCE
2000/DV/Royal Z Ii/Fabina/Prince Mab Xx (Fr)
0 51,60 1
1 Ingen fejl
Tina Sigaard AMASING GRACE
2003/HO/CASCAVELLE/FEROMEE/LEUTHEN I
4 44,70
Stephanie Jørgensen LIANOS P
2005/DV/Lambrusco Ask/Cinderella/Cassini Ii
4 44,80
Jens Fedder MUNKENÆSS ACORDINA
2005/DV/Bøgegårdens Apollo/Pinvigs Sonate/Saskibard Ii
4 46,20
philip holt PETITION
2000/HO/Acorado I/Investition/Lesanto
4 50,90
Martin Neergaard CAMERON SKOVGAARD
2005/DV/Carson Ask/Rebecca/Royal Z Ii
4 51,60
Mads Larsen BLACKS ARVÉN
2004/DV/Solos Landtinus/Lucie/Lando
4 54,30
Poul Erik Gade CELLO GERSDORF
2004/DV/Come Back Ii/Virkelysts Benida/Leandro
5 61,90
Gitte Brix Skov CALLIANO
2003/DV/Crelido/Payal/Royal Z I
8 43,70
Susanne Hansen AMIGO
2001/DR///
8 51,00
Philip Malec Melby KVÆRNHOLTS AMIGO
2004/GHH/Arcus 22/Zarina Vi/Ahorn Z
8 56,20
Florinda Pieterse SCHARFE LADY
2000/OS/Simply Spruce Meadows/Lustiness Tw/Loredo
8 74,00
Dorthe Kristiansen EMINENT
2005/OS/Larino/Gratina/Stakkato
Disk.