mar
2016
Fra 25-03-2016 til 25-03-2016
  • Spring
  • Pony

SLR Påske C-stævne Pony (C)

Stævnenummer
Prop00026101
Propositioner godkendt
Slangerup-Lynge Rideklub (Distrikt D02)
Slangerup Overdrev 1 A
3550 Slangerup

Kontakt inden stævnet

Spring udvalget
00000000
spring@slr-rideklub.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

3. LB2** Springning Ponyer (90/80/70 cm) B4 (C)

Spring: LB2** Springning Ponyer (90/80/70 cm) B4 (SVH 1)

Antal starter:
27
Antal placeringer:
7
Dommere:
Merete Schmidt Pedersen, John L. Bollhorn, Birgitte Kronborg
Rytter Hest Klub Fejl Tid Fejl Tid Kat. point Placering
Freja Fredslund EGEBALLES LOTUS
2002/NF/Flintdales Eminent/Odbjergs Itique/Anydale Martien
ALS 0 44,02 0 44,02 1
1 1
Rikke Friis SANNEBO'S CARREAS
2004/LU/TAI CALIDO/LILLEVANGS COLUMBINE/CONVERSANO PUSZTA 6-3
AAGS 0 41,89 0 41,89 1
2 2
Nadja Hegnbo CHEIK SHERRY
1996/DR///
HHR 0 49,89 0 49,89 1
3 3
Mathilde Lund Johansen SURPRICE
2009/LH///
NSR 0 48,81 0 48,81 1
4 4
Lea Simony McNair FIE
2006/LH///
MMR 0 41,76 0 41,76 1
5 5
Simone Janina lundberg Nielsen CLEMENTS MATADORMIX
2004/LH///
BAR 0 46,39 0 46,39 1
6 6
Laura Kjer Gregersen BLUE FANCY
2007/BL///
TPRK 0 47,72 0 47,72 1
7 7
Victoria Sønderup DEBBIE
1998/LH///
KRK 0 47,30 0 47,30 1
Ida Tardrup Frandsen MICHIGAN
2001/BL///
ESP 0 42,27 0 42,27 1
Asta Kehlet Christoffersen PINOCCHIO STAR
2004/LH///
ESP 0 49,67 0 49,67 1
Andrea Dahl Hansen COMM'S FOREST ROBINIA
1998/DR/Ralph/Comm'S Forest Ilona'S Nerium/Oleander
TEAM 0 53,81 0 53,81 1
Sophia Sønderby-Wagner CALLER KILTORMER
2000/IHR///
EGE 0 47,72 0 47,72 1
Nadia Rosendahl Christensen FANTAZY
2003/LH///
HES 0 45,92 0 45,92
Vilde-Thit Hoffmeyer Molbech FENJA
1999/DR///
TPRK 0 43,35 0 43,35
Clara Ibh SPRINGERS SILAS
2008/LU/KIPPURE CASHEL/BIRKELY SPOKOJNA/MAIGAARDENS KILLIAN
LRK 0 49,16 0 49,16
Jessica Josepha Pinholt YABADOO
1999/PA/TRIGGER/MERCI OX/ZIAAM OX
ØRK 0 50,75 0 50,75
Anna-Sofie Lyndgaard Zeltner INDIANA
1995/DR///
SLR 0 46,11 0 46,11
Laura Christine Rask Christensen MUSTO
1998/LH///
HIS 0 53,54 0 53,54
Melina Egeberg Cole COM´SI
2002/LH///
SIV 0 47,44 0 47,44
Maja Kimmie Hansen GRIBSVAD GUFFI
2003/WE/PARCYBEDW BOY GEORGE/GRIBSVADS LADY-LOOK/SYNOD GROUSE
FAK 4 46,76 4 46,76
Alexander Nicholas Cordrey CHECKPOINT CHARLIE
2003/NF/CHECKPOINT ANDERSMINDE/THY BELLA/BAZUUN
NSR 4 47,32 4 47,32
Filippa My RAMBO
2004/BL///
OHR 4 48,91 4 48,91
Alberte Folman Bach MANNINARD EARNÁN
2010/CO/GLENCARRIG SEA BISCUIT/TILLY/ORMOND BOBBY
FUR 4 52,75 4 52,75
Mathilde De Neergaard LODGE PARK JUNIOR
2006/IHR///
STRÅ 15 66,70 15 66,70
Jennifer Jørgensen MONTANA'S AURORA
2006/NF/CHAMPIZ/THE RASCALS F. DAYDR. DARLING/VALENTINO
RIR Udg. Udg.
Cathrine Batchelor SPRINTER
1998/DR///
EGE Udg. Udg.
Simone Rosenørn Folden KJØLENS FABEL
2000/NF/CHAMPIZ/ROLØKKE FEODORA/ROLØKKE PAINTBOX II
UK Udg. Udg.