sep
2019
Fra 13-09-2019 til 15-09-2019
  • Hest/Pony

Agria DRF-mesterskab i TREC samt TREC Cup finaler præsenteret af Alhvor (C)

Stævnenummer
Prop00034928
Propositioner godkendt
Sportsrideklubben (Distrikt D01)
Bernstorffsvej 199
2920 Charlottenlund

Kontakt inden stævnet

Christina Svensen
60736455
tilmelding@hjortespringrideklub.dk

Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

3. TREC Cup One Par Finale præsenteret af Alhvor (D)

Trec: TREC T15 (SVH 2)

Antal starter:
12
Antal placeringer:
5
Rytter Hest Klub MA PTV POR (heraf fejl på tid) Total Kat. point Placering
jens højberg HUGINN FRÁ HÁHOLTI
2006/IS/TÝR FRÁ SKEIÐHÁHOLTI 3/KOLSKÖR HÁHOLTI/DAGUR MOSFELLSBÆ
HJOR 17 strafpoint 111 strafpoint 200 (200) strafpoint 328
1 1
Dorte Tang Møller FRÖKK FRÁ ÞJÓÐÓLFSHAGA 1
2006/IS/HVINUR EGILSSTAÐAKOTI/FREYJA HELLATÚNI 2/FEYKIR HAFSTEINSSTÖÐUM
HJOR 21 strafpoint 115 strafpoint 200 (200) strafpoint 336
1 1
Nikoline Jørgensen SINDRI FRA FLØDAL
2008/IS/LEIKNIR SØTOFTE/SÆTA GULDBÆK/BURKNI BORGARHÓLI
HJOR 24 strafpoint 118 strafpoint 203 (203) strafpoint 345
2 2
Tina Rooney BJÖRK KRANSMOSE
2003/IS/SILFRI HALAGER SKOVHUS/SKJÓNA KRANSMOSE/SOKKI SÓLHEIMUM, SKAG
HJOR 25 strafpoint 85 strafpoint 204 (204) strafpoint 314
3 3
Gitt-Mai Nelander HEKLA FRA HØJBJERG
2006/IS/KRISTALL SAGASTAÐIR/ELJA TEMPELKROGEN/BRYNJAR ÁGERÐI
HJOR 19 strafpoint 77 strafpoint 204 (204) strafpoint
3 3
Helle Vistisen BS SCHANITTA
2012/AH/SCHANI/MARITA/DIAMOND
VEST 0 strafpoint 57 strafpoint 196 (196) strafpoint 253
Karina Stackelies KAMRAN SHAH OX
2003/OX/SANSAL OX/AZIZA LATIFA OX/SHAH NOIR OX
JORK 9 strafpoint 107 strafpoint 196 (196) strafpoint 312
Lisbeth Krog COSY IDRIS ICE
2007/TF/KAPPELGAARD'S TRAVIS/CLANNAD BAKHOLM/FERGHUS OF IRELAND
SPR 11 strafpoint 101 strafpoint 191 (191) strafpoint 303
Berte Asmussen HALLE BERRY
2009/IRH/THE ARTIST/CASTLEBLAKENEY LADY/ARZANNI XX (IRE)
SPR 18 strafpoint 92 strafpoint 191 (191) strafpoint 301
Kickan Utzon FYRSTI FRA LILLE NORD
2012/IS/HÓSÍAS ENGHOLM/DAGRÚN HØJAGER/DAGUR KJARNHOLTUM I
DI 15 strafpoint 96 strafpoint 189 (189) strafpoint 300
Christian Madsen GUSTUR VOM KRANICHTAL
2012/IS/FENGUR VOM KRANICHTAL/GLÆSA VOM KRANICHTAL/LAXNES STÖRTAL
DI 30 strafpoint 78 strafpoint 189 (189) strafpoint 297
Camilla Jørgensen HUNANGS YLMUR FRA AKRI
2012/IS/ASKUR TUNGUHÁLSI II/RIND STEÐJA/FÁKUR FJALLI
HJOR 15 strafpoint 88 strafpoint 203 (203) strafpoint 306