sep
2020
Fra 17-09-2020 til 17-09-2020
  • Spring
  • Hest/Pony

Helsinge Rideklub Sløjfespring (D)

Stævnenummer
Prop00036922
Dato for resultat d. 29-09-2020
Resultatbehandling færdig
Helsinge Rideklub (Distrikt D02)
Husebyvej 13, Skærød
3200 Helsinge

Kontakt inden stævnet

Katrine Poulsson
21551565
helsingerideklub@hotmail.com

Officials

Banedesigner
Camilla Poulsson
Dommere
Charlotte Lindved Witt
Tilbage til klasseoversigt

5. Springning Showklasse - Hest & Pony B0 80CM (D)

Spring: Springning Showklasse - Hest & Pony B0 (SVH 0)

Opdateret: 29-09-2020
Antal starter:
28
Antal placeringer:
14
Dommere:
Camilla Poulsson, Charlotte Lindved Witt
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Michelle Schile Købke SIMBA
2010/NF/SÖRBYS VILMER X/SØNDERMARKENS SISSI/PEDRO
RIH 0 52,40
3 3
Dagmar Borrebye Aamann MOSETOFTENS MISS LADY
2010/SP/MARCHI/AMAZING FLAME (FENJA)/
RIF 0 54,70
3 3
Josefine Færch Stadil HAPPY BOY
2011/CO/CUSACK/RIVER LEE/GURTEEN LAD
NSR 0 61,20
3 3
Josefine Færch Stadil HAPPY BOY
2011/CO/CUSACK/RIVER LEE/GURTEEN LAD
NSR 0 67,30
3 3
Emma Maria Ljørring Andersen SPRINGVIEW LITTLE JOKER
2004/BL///
ASKE 0 55,80
3 3
Emma Maria Ljørring Andersen SPRINGVIEW LITTLE JOKER
2004/BL///
ASKE 0 55,50
3 3
Victoria Høegh Fredgart PRINCESS CINDY
2009/BL///
SAS 0 56,10
3 3
Sara Fivelsdal FERRARI
2010/SP/CHAMBERLAIN/KARISMA/BOOMERANG
VEK 0 46,40
3 3
Karen Baungaard Lund SØBJÆRGS FIGARO
2011/DV/FAVORIT ASK/AMONE/A-DUR
RVV 0 52,40
3 3
Tine Bøge Jensen PITO'S SUNSHINE FREEDOM
2006/LU/STRATEGI ALSTRUP/CYPRESGÅRDENS MADONNA/MARACAIBO
OHR 0 58,40
3 3
Eva Kramer SCHWEPPES CASIDU
2010/DV/CASSINI II/BROGAARDENS DUNJA SCHÖNAU/A-DUR
NSR 0 56,30
3 3
Thamis Maria Lindorff ROHOLTS TEMPTER
2010/DV/TAILORMADE TEMPTATION/BORBJERGS MICHAELA/DE NOIR
STRK 0 63,60
3 3
Filippa My ARMANI K.
2007/OS/LUDWIGS AS/GRANNY/GRANNUS
OHR 0 59,00
3 3
Klara Branick VESTERGÅRDS ZEUS
2006/NF/ORCHID'S PRIDE/FLINTEDALES MELISSA/STEGSTEDGÅRDS THOR
RIH 0 56,10
3 3
Malou Meyhoff BLÅBÆRGÅRDENS TZAZIKI
2001/NF/PEDRO/ROLØKKE TOKAJI/CHECKPOINT ANDERSMINDE
GOO 4 64,60
Dagmar Borrebye Aamann MOSETOFTENS MISS LADY
2010/SP/MARCHI/AMAZING FLAME (FENJA)/
RIF 4 59,60
Jeanette Maria Milling RIVERSIGHT MOVIE STAR
2007/FEP/MURTHWAITE ICE MAN/LUDWORTH LILY MAY/HELTONDALE BONZO BOY
GOO 4 78,00
Mikkel Baungaard Knudsen ROXY BY PM
2005/DR///
RVV 4 74,00
Sara Fivelsdal FERRARI
2010/SP/CHAMBERLAIN/KARISMA/BOOMERANG
VEK 4 51,60
Victoria Høegh Fredgart PRINCESS CINDY
2009/BL///
SAS 4 48,20
Malou Meyhoff BLÅBÆRGÅRDENS TZAZIKI
2001/NF/PEDRO/ROLØKKE TOKAJI/CHECKPOINT ANDERSMINDE
GOO 8 57,20
Thamis Maria Lindorff ROHOLTS TEMPTER
2010/DV/TAILORMADE TEMPTATION/BORBJERGS MICHAELA/DE NOIR
STRK 8 71,90
Filippa My ARMANI K.
2007/OS/LUDWIGS AS/GRANNY/GRANNUS
OHR 12 67,10
Jeanette Maria Milling RIVERSIGHT MOVIE STAR
2007/FEP/MURTHWAITE ICE MAN/LUDWORTH LILY MAY/HELTONDALE BONZO BOY
GOO 16 91,90
Klara Branick VESTERGÅRDS ZEUS
2006/NF/ORCHID'S PRIDE/FLINTEDALES MELISSA/STEGSTEDGÅRDS THOR
RIH 18 98,80
Julie Lund Boskovski HAIR'S BALOUCA
2010/DV/BALOU AGG./CANTANA/COME BACK II
SPR Udg.
Andrea Zenia Matzen Larsen ELBÆKGAARDS ROMA NOVA
2010/DV/BLUE HORS ROMANOV/HØJVANGS LUMINA/HØJVANGS LUKAS
HSK Udg.
Julie Lund Boskovski HAIR'S BALOUCA
2010/DV/BALOU AGG./CANTANA/COME BACK II
SPR Opg.