okt
2020
Fra 03-10-2020 til 04-10-2020
  • Spring
  • Pony

Hillerød spring for pony (C)

Stævnenummer
Prop00037658
Dato for resultat d. 06-10-2020
Resultatbehandling færdig
Hillerød Sportsrideklub (Distrikt D02)
Rønnekrogen 8
3400 Hillerød

Kontakt inden stævnet

Sarah Bisgaard
XXXXX
hisstaevne@gmail.com

Officials

Banedesigner
Jan Juul, Peter Jørgensen
Dommere
Lena Aagaard, Rasmus Birk, Birgitte Kronborg
Teknisk Delegerede
Ulrik Ditlev Bolm-spohr
Tilbage til klasseoversigt

1. LC Springning Ponyer (80/70/60 cm) B0 (D)

Spring: LC Springning Ponyer (80/70/60 cm) B0 (SVH 0)

Opdateret: 06-10-2020
Antal starter:
30
Antal placeringer:
17
Dommere:
Peter Jørgensen, Rasmus Birk, Ulrik Ditlev Bolm-spohr
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
julie nybroe LA VITA A EGELYKKEN
2006/LU/FALCO (RACKET)/EGHOLMS DUSJKA/SUHEIL L
SLR 0 62,79
3 3
Amalie Breum-Harild DARCYS GUINNESS 1
2015/BL///
EGE 0 61,65
3 3
Maxie Nabi Christiansen KNOCK YOUR SOCKS OFF
1999/IHR///
EGE 0 58,09
3 3
Julia Pichard Nielsen CASAMI
2004/LH///
EGE 0 50,89
3 3
Maxie Nabi Christiansen MUFFE
2007/LH///
EGE 0 55,62
3 3
Ann-Sophie Hensel Milling REDCROSS APACHE
1998/IHR///
SAS 0 47,58
3 3
Rosa Høegh Fredgart DERRYPATRICK SNOWBALL
2015/BL///
SAS 0 59,96
3 3
Josefine Løbel-moberg MR. TURBO STAR
2009/LU/SAXO HØJGÅRD/MISS TOFFIFEE STAR/INDY STAR
ØRK 0 50,67
3 3
Clara Stephanie Zobel Agerled FENROSE HARVEST DAWN
2011/CO/LISHMAR REBEL/INNELLAN BAY HARVEST/MERVYN KINGSMILL
LRK 0 40,88
3 3
Sarah Øgaard STARLIGHT
2002/NF/PEDRO/EGEBALLES GORI/BAKKEGAARDS IRON BELL
BRF 0 50,74
3 3
Sofie Holmslykke Jensen STREJFER
1995/DR///
HJOR 0 48,94
3 3
Caroline Sabroe Søndergaard PLAY MISTY FOR ME
2001/IHR///
ESP 0 51,85
3 3
Clara Klindt Hessel MELODY CLUB
2006/SR/MINOTAUROS (SWB)/FANNY/CONDOR OX
SPR 0 49,50
3 3
Sarah Klostergaard MAYFIELD AXE
2013/IRH/DEXTER LEAM PONDI/SPRINGBROOK SPARKLE/SPARNBROOK BLUE GEM
ØKR 0 51,60
3 3
Emma Reuss Tranberg DAMERSTOWN DUN PRINCE
2011/CO/SHANNON PRINCE/CYMBALINE/MATTY'S ROCK
BRF 0 57,20
3 3
Victoria Høegh Fredgart PRINCESS CINDY
2009/BL///
SAS 0 55,51
3 3
Emma Reuss Tranberg DAMERSTOWN DUN PRINCE
2011/CO/SHANNON PRINCE/CYMBALINE/MATTY'S ROCK
BRF 0 53,64
3 3
julie nybroe LA VITA A EGELYKKEN
2006/LU/FALCO (RACKET)/EGHOLMS DUSJKA/SUHEIL L
SLR 1 68,85
Clara Stephanie Zobel Agerled FENROSE HARVEST DAWN
2011/CO/LISHMAR REBEL/INNELLAN BAY HARVEST/MERVYN KINGSMILL
LRK 4 51,37
Freya Isabella Edmondson HAAHR'S BLUE DIAMOND
2013/CO/KILPATRICK BOY/HAAHRS SIRIKIT/HIGHTOWER TIROL
SLR 4 58,36
Sarah Mansa Hansen ANASTASIA
1999/SP/Astara Ox/Bianca/Pan
BAL 4 59,97
Amalie Hougaard Zeberg AC-SHEM UNIK AF ENGVANG
2011/LU/HOHNHORST JORDAN/AC -SOFT JEWEL AF ENGVANG/ØXENHOLM GODOT
VÆR 4 53,10
Clara Klindt Hessel MELODY CLUB
2006/SR/MINOTAUROS (SWB)/FANNY/CONDOR OX
SPR 4 63,01
Sofia Irina lyhne bæk MARS STAR
2001/RP/MARSVOGEL XX (GB)/NEVER AGAIN/TOP NONSTOP
SPR 4 52,61
Nicoline Udby Edvardsen MILKY TWILIGHT
2000/BL///
AAGS 4 63,06
Freya Isabella Edmondson HAAHR'S BLUE DIAMOND
2013/CO/KILPATRICK BOY/HAAHRS SIRIKIT/HIGHTOWER TIROL
SLR 8 56,48
Anna Brinch Bach FUZZY STANSTORP
2003/FJ/DUKAT HALSNÆS/SUSSI STANSTORP/MIKKEL STANSTORP
VER 10 74,81
Rosa Høegh Fredgart DERRYPATRICK SNOWBALL
2015/BL///
SAS 12 83,99
Ann-Sophie Hensel Milling REDCROSS APACHE
1998/IHR///
SAS 20 96,60
Sarah Øgaard STARLIGHT
2002/NF/PEDRO/EGEBALLES GORI/BAKKEGAARDS IRON BELL
BRF Opg.