sep
2020
Fra 03-09-2020 til 06-09-2020
  • Spring
  • Hest

RIC - Baltic Cup - CSIP / CSICH-A / CSIJ (FEI1)

Stævnenummer
Prop00037675
Propositioner godkendt
Tybjergvej 14
4160 Herlufmagle

Kontakt inden stævnet



Officials

Officials ikke angivet
Tilbage til klasseoversigt

5. Table A (FEI1)

Spring: LA2** Springning Heste (120 cm) A (SVH 2)

Antal starter:
23
Antal placeringer:
8
Rytter Hest Klub Fejl Tid Kat. point Placering
Rosemarie Heering LUIGI
2005/OLD/LAMENTOS/WEISSENA/CONCETTO
0 61,80 1
2 2
Emilie Heering MEDINA
2010/DV/BONAPARTE Z/MASCOT-I. SØNDERSKOV/ISOTOOP
0 65,83 1
3 3
Julie Skjeldborg LIBAKS CHICO
2014/DV/CRELIDO/PINOT/A'KHAN Z
0 66,79 1
4 4
Josefine Bækgaard ALL INCLUSIVE DS Z
2011/ZA/AREZZO VDL/CARTHAKILLY D Z/CARTHAGO
0 68,03 1
6 6
Cecillie Stensnæs FERRARI (SWB)
2010/SWB/FETCHER N (SWB)/GHUBERTA/JOOST
0 68,98 1
8 8
Sara Louise Bay-Christensen DIABLO-EM
2014/DV/E BØGEGÅRDENS DICAPO/LAGANA-EM/BØGEGÅRDENS APOLLO
0 71,02 1
9 9
Hanna-Sofie Dahle CASPER
2002/HO/CHALAN/NORA IX/CALIDO I
0 72,45 1
11 11
Anne-Kathrine Hjorthøj LUCKY STAR
2007/DV/LIBERTYMAN/TIENNA/LEONCE
4 58,22
12 12
Julie Karoline Terp LITTLE Q
2006/OLD/QUALITY/RICUDA/LANDOR S
4 58,93
Rebekka Lomholt Kyed PAAVO
2002/TH/PHARIS/MY DREAM/PAQUIRRI
4 61,28
Julie Karoline Terp FIVE STAR GENERAL EW
2012/LU/FAVORIT ASK/COCO CHANELL/CLEARWAY
4 63,40
Silja Celeste Bjørkvin AMAROSA
2013/DV/AMARONE/GEORGIA ALFARVAD Z/ALFARVAD GRUNDGOLD II
4 64,73
Fie Gajhede Olsen KENTUCKY
2010/BWP/TRIOMPHE DE MUZE/KRETA/FABIO I
4 71,05
Camille Hartvig Nielsen LEVIS VD BISSCHOP
2011/BWP/BALOUBET DU ROUET/NURLYN/HOLLYWOOD
6 80,73
Anastazia Hoffmann CRISTOBAL S
2009/HO/CATOKI/CASABLANCA S/CASSINI I
7 85,62
Celina Fink Aabo SPINDBORG'S LUXSUS
2005/DV/LOUVRE S/VIKJÆRSVANGS MON AMI/COME BACK II
8 67,94
Rosemarie Heering EL NINJO VAN DE KWADE HEYDE
2004/BWP/HEARTBREAKER/ASIJGJE/CONCORDE
9 76,46
Emilie Heering GOLIATH J&J Z
2009/ZA/GRISELDI L/PRESTIGE Z/PUCCINI
9 94,71
Frederikke Langetoft QUICK STEEP K
2009/HN/QUAID I/EGINA/ESCUDO II
10 80,50
Alma Alberte Greiffenberg FAYOLATERMA TK
2010/KWPN/HARLEY VDL/OFIETERMA/KARANDASJ
10 80,98
Mille Albinus Hjermitslev ISNBUBALU
2013/KW/BUBALU/ZANDY/INDORADO
14 80,46
Mie Stuhr-Petersen F.A. RUCCULA
2011/DV/CHELLTHAGO Z/RUANDA I/QUINAR
Udg.
Mille Albinus Hjermitslev MARTI VD BISSCHOP
2012/BWP/PRESIDENT/JELLA VD BISSCHOP/OGANO SITTE (E.T.)
Udg.