Resultater (728)

sep
2020
26-09-2020 - 26-09-2020

SKÆRBÆK OG OMEGNS RIDEKLUB

Nordslesvigske Ridt 15 års jubilæum med SJM i Distance

Distrikt D08
Disciplin
  • Endurance
Niveau B
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

ÅSTRUP SPORTSRIDEKLUB

Dressurstævne

Distrikt D12
Disciplin
  • Dressur
Niveau C
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

RIDEKLUBBEN HUNDESTED

RIH D-stævne med klubmesterskab

Distrikt D02
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

ÅRSLEV/SDR. NÆRÅ RIDEKLUB

Årslev/Sdr. Nærå Rideklub med 5. kval. til D7 D-mesterskab i springing

Distrikt D07
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

SKOVLY RIDEKLUB

Skovly Rideklub D-stævne i dressur med Par Turnering

Distrikt D07
Disciplin
  • Dressur
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

VIEMOSE RIDEKLUB

VIMRs D-stævne med E-klasser og klubmesterskab

Distrikt D05
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

MIDTJYDSK RIDEKLUB

MJR D-stævne

Distrikt D12
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

MALLING RIDEKLUB

(AFLYST) MLRK's Udvidet Klubstævne (D & E) for Hest og Pony (AFLYST)

Distrikt D12
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

RIDEKLUBBEN VESTERVANG

RVV D-Dressur og spring med Hoddressur

Distrikt D03
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

KJELLERUP SPORTSRIDEKLUB

Kjellerup Sportsrideklub

Distrikt D12
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

PADBORG RIDECLUB

D-stævne i dressur

Distrikt D08
Disciplin
  • Dressur
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 26-09-2020

LEDØJE-SMØRUM RIDEKLUB

Springstævne med klubmesterskab

Distrikt D01
Disciplin
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

ODSHERREDS RIDEKLUB

Odsherreds Rideklubs D-stævne m/ Klubmesterskaber + OHR Stil Cup & OHR Tempo Cup Finaler

Distrikt D04
Disciplin
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 26-09-2020

MATTSSONS RIDEKLUB

Mattsson Barney sløjfedressur

Distrikt D01
Disciplin
  • Dressur
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 26-09-2020

REVSØ OG OMEGNS RIDEKLUB

Sønderjyllands Fjordhesteforenings stævne på ROOR

Distrikt D08
Disciplin
  • Dressur
Niveau R
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 26-09-2020

NOAGÅRD RIDEKLUB

Klubmesterskab med Sommerfest.

Distrikt D04
Disciplin
  • Dressur
Niveau E
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

BRYNDUMDAM RIDEKLUB

BDR's DERBY-stævne

Distrikt D09
Disciplin
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

VEDBÆK RIDEKLUB

spring og dressurstævne VEK

Distrikt D01
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

TJÆREBORG EGNENS RIDEKLUB

Tjæreborg Egnens Rideklubs efterårscup

Distrikt D09
Disciplin
  • Dressur
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

HEJLSMINDE RIDEKLUB

Hejlsminde Rideklub, D-stævne med E-klasser

Distrikt D10
Disciplin
  • Dressur
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

VOEL OG OMEGNS SPORTSRIDEKLUB

VOS D-stævne

Distrikt D12
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

ESBJERG OG OMEGNS RIDEKLUB AF 1985

EOR's C-stævne Blue Hors Paracup finale

Distrikt D09
Disciplin
  • Para dressur
Niveau C
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

ODSHERREDS RIDEKLUB

Odsherreds Rideklubs D-stævne i dressur for hest og pony med klubmesterskaber

Distrikt D04
Disciplin
  • Dressur
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

LINDEGÅRDENS RIDEKLUB

Lindegårdens efterårsstævne

Distrikt D12
Disciplin
  • Dressur
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

SØNDERSKOV RIDEKLUB AABENRAA

SRÅ Sensommerstævne med Sønderjysk Mesterskab i dressur og spring

Distrikt D08
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

AAGERUPGÅRD SPORTSRIDEKLUB

AAGS klubmesterskab i dressur for hest og pony med E-klasser

Distrikt D04
Disciplin
  • Dressur
Niveau E
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 27-09-2020

TOBØL RIDEKLUB

TBR Klubmesterskab

Distrikt D09
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau E
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 26-09-2020

SKOVLUNDEGÅRD RIDEKLUB

D- stævne med klubmesterskab 2020

Distrikt D05
Disciplin
  • Dressur
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 26-09-2020

VESTERGAARDENS SPORTSRIDEKLUB EGEDAL

VSRE sløjfespring m. klubmesterskab

Distrikt D02
Disciplin
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
sep
2020
26-09-2020 - 26-09-2020

LADELUND RIDEKLUB

Internt træningsstævne - LAR

Distrikt D09
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau E
Type Hest/Pony