Resultater (438)

maj
2020
24-05-2020 - 24-05-2020

SPORTSRIDEKLUBBEN VALLENSBÆK

SIV - Rideskole dressur

Distrikt D01
Disciplin
  • Dressur
Niveau D
Type Hest/Pony
maj
2020
24-05-2020 - 24-05-2020

SKIBBY RIDE- OG VOLTIGEKLUB

Skovhastrup Ridtet 2020

Distrikt D02
Disciplin
  • Endurance
Niveau B
Type Hest/Pony
maj
2020
24-05-2020 - 24-05-2020

RIDEKLUBBEN TOUGAARD

DRF Kæpheste Cup

Distrikt D11
Disciplin
  • Bredde (Holdridning)
Niveau E
Type Hest/Pony
maj
2020
24-05-2020 - 24-05-2020

ENDURANCE RIDERS DENMARK

ERD's Tarup-Davinde Distance Event

Distrikt D02
Disciplin
  • Endurance
Niveau E
Type Hest/Pony
maj
2020
23-05-2020 - 24-05-2020

DAVINDE RIDEKLUB

Davinde Rideklub D-stævne i dressur

Distrikt D07
Disciplin
  • Dressur
Niveau D
Type Hest/Pony
maj
2020
23-05-2020 - 24-05-2020

AVLSFORBUND - FJORDHESTEN DANMARK

Fjordhesten Øst

Distrikt
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau R
Type Hest/Pony
maj
2020
23-05-2020 - 24-05-2020

HOLBÆK RIDEKLUB

HOL Forårsstævne med D-klasser

Distrikt D04
Disciplin
  • Dressur
Niveau C
Type Hest/Pony
maj
2020
23-05-2020 - 24-05-2020

SVENDBORG RIDEKLUB

Svendborg Rideklub C spring stævne.

Distrikt D07
Disciplin
  • Spring
Niveau C
Type Hest/Pony
maj
2020
23-05-2020 - 24-05-2020

SYDDJURS SPORTSRIDEKLUB

SDS Dressur weekend cup 2020

Distrikt D12
Disciplin
  • Dressur
Niveau D
Type Hest/Pony
maj
2020
23-05-2020 - 24-05-2020

SEDEN RIDEKLUB

Seden Rideklubs forårsstævne med 1. kvalifikation til klubmesterskab

Distrikt D07
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
maj
2020
23-05-2020 - 24-05-2020

RIDEKLUBBEN ST. RESTRUP

RSR Forårsstævne

Distrikt D14
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
maj
2020
23-05-2020 - 24-05-2020

FREDERIKSHAVN RIDEKLUB

D-stævne i dressur og spring

Distrikt D14
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
maj
2020
23-05-2020 - 24-05-2020

LINDEGÅRDENS RIDEKLUB

Lindegårdens Forårs stævne

Distrikt D12
Disciplin
  • Dressur
Niveau D
Type Hest/Pony
maj
2020
23-05-2020 - 23-05-2020

SKÆRBÆK OG OMEGNS RIDEKLUB

Nordslesvigske Ridt 15 års jubilæum

Distrikt D08
Disciplin
  • Endurance
Niveau B
Type Hest/Pony
maj
2020
23-05-2020 - 24-05-2020

SILKEBORG RIDEKLUB

Silkeborg Rideklub - Klubstævne

Distrikt D12
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
maj
2020
23-05-2020 - 24-05-2020

MOLGER RIDEKLUB

D-stævne spring og dressur med klubmesterskabsklasser

Distrikt D10
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
maj
2020
23-05-2020 - 23-05-2020

UGGERHALNE SPORTSRIDEKLUB

USR Kæpheste kvalifikationsstævne i samarbejde med Equitour Denmark

Distrikt D14
Disciplin
  • Bredde (Holdridning)
Niveau E
Type Hest/Pony
maj
2020
23-05-2020 - 24-05-2020

ODSHERREDS RIDEKLUB

Odsherreds Rideklubs C-stævne m/ OHR Stil Cup & OHR Tempo Cup

Distrikt D04
Disciplin
  • Spring
Niveau C
Type Hest/Pony
maj
2020
23-05-2020 - 24-05-2020

LØGSTRUP RIDEKLUB

LØRI´s D forårsstævne

Distrikt D11
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
maj
2020
22-05-2020 - 24-05-2020

SØNDERBORG SPORTSRIDEKLUB

SØS C -stævne i dressur incl. D klasser

Distrikt D08
Disciplin
  • Dressur
Niveau C
Type Hest/Pony
maj
2020
22-05-2020 - 24-05-2020

RIDEKLUBBEN BIRKEN

Birkens Kr. Himmelfartsstævne

Distrikt D11
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau R
Type Hest/Pony
maj
2020
22-05-2020 - 24-05-2020

SDR. HYGUM RIDEKLUB

Sdr. Hygum D-stævne i dressur med SHR-CUP

Distrikt D08
Disciplin
  • Dressur
Niveau D
Type Hest/Pony
maj
2020
22-05-2020 - 24-05-2020

HERSLEV RIDEKLUB

D-stævne med R og E klasser

Distrikt D10
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau D
Type Hest/Pony
maj
2020
21-05-2020 - 24-05-2020

STÆVNEARRANGØR - EQUITOUR DENMARK

DM i dressur og paradressur inkl. Agria DRF-mesterskab U25 og 2. kval.i Bundgaard Byg Cup

Distrikt D14
Disciplin
  • Dressur
Niveau A
Type Hest
maj
2020
21-05-2020 - 21-05-2020

KASTRUP-TÅRNBY RIDEKLUB

Bredde Cup-Pas de deux og Stilstafetspring-Par 2020

Distrikt D01
Disciplin
  • Bredde (Holdridning)
Niveau E
Type Hest/Pony
maj
2020
21-05-2020 - 24-05-2020

MORSØ RIDEKLUB

Morsø Rideklub C stævne hest dressur/spring m.Dressurens Venner Cup og D kl. i spring

Distrikt D11
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau C
Type Hest
maj
2020
21-05-2020 - 24-05-2020

MORSØ RIDEKLUB

Morsø rideklub pony dressur/spring med Nordvest-Box Cup og med D-klasser i spring

Distrikt D11
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau C
Type Pony
maj
2020
21-05-2020 - 21-05-2020

SPORTSRIDEKLUBBEN LERBÆK

C-stævne spring pony

Distrikt D14
Disciplin
  • Spring
Niveau C
Type Pony
maj
2020
21-05-2020 - 24-05-2020

GLOSTRUP RIDEKLUB

Glostrup Rideklubs Majstævne

Distrikt D01
Disciplin
  • Dressur
  • Spring
Niveau C
Type Hest/Pony
maj
2020
21-05-2020 - 21-05-2020

HORSENS RIDEKLUB

Kæpheste cup

Distrikt D10
Disciplin
  • Bredde (Holdridning)
Niveau E
Type Hest/Pony