Officials (1702)

Udd. Træner 1
Distrikt 14
Michelle Søe Nielsen
9000 Aalborg
28 91 79 09
Puk Severinsen
9000 Aalborg
28869867 / 22 97 70 90
Signe Henriksen
7430 Ikast
Suzi Enghaven Jensen
9330 Dronninglund
20 99 09 89
Distrikt Sønderjylland
Alice Bonde Ladefoged
6100 Haderslev
22829170
Allan H. Paulsen
6200 Aabenraa
20347222 / 20 34 72 22
Anne Mette Brandborg Nissen
6340 Kruså
28986876
Bente Marie Pihlkjær
6500 Vojens
74 87 12 07
Bettina Petersen
6372 Bylderup-Bov
74 73 47 67 / 28 55 72 47
Claudia Nielsen
6400 Sønderborg
60489758
Gry Dormann
6400 Sønderborg
31380268
Helle Corydon
4200 Slagelse
26 24 43 55
Henriette Holm
6100 Haderslev
22 77 30 28
Janne Christensen
6270 Tønder
20 81 96 01
Jannik Gormsen
6340 Kruså
Kamilla Strømness
6100 Haderslev
27 57 12 32
Karin Christensen
6360 Tinglev
23 27 22 30
Lene Kjærgaard Christensen
6200 Aabenraa
51214284 / 51214284
Lise Hedegaard
6200 AABENRAA
28 40 28 00
Louise Hasselstrøm Christiansen
6392 Bolderslev
28143672 / 28 14 36 72
Mai Petersen
6372 Bylderup-Bov
24434598
Pernille Sørensen
6780 Skærbæk
75 44 34 71 / 30 26 24 36
Sabine Fronhoffs Levandowski Hougaard
6780 Skærbæk
29910663
Signe Thorsen Andreasen
6330 Padborg
52508364 / 30914292
Susanne Sørensen
6780 Skærbæk
26802436
Tanja Hinrichs
6330 Padborg
53805852
Ulla Spiele
6500 Vojens
23448413 / 23 44 84 13
Udd. Træner 2
Distrikt 01
Julie Rohde
8660 Skanderborg
29 85 62 73 / 29 85 62 73
Kristine Lytje
2880 Bagsværd
22164748 / 22164748
Maria Munck Af Rosenschøld
2730 Herlev
53 69 90 02
Mette Krogh Kristiansen
2800 Kongens Lyngby
22 52 79 13
Olivia Duun
2200 København N
27528654
Pernille Jarlkov
2630 Taastrup
27 52 22 28
Pia Blyitgen
2300 København S
25111191 / 25 11 11 91
Distrikt 02
Cecilie Søderberg
3400 Hillerød
60876606 / 60876606
Dorthe Susanne Hansen
2980 Kokkedal
30135920 / 44448220
Tina Piora
3230 GRÆSTED
48 39 49 02 / 40 46 49 02
Distrikt 03
Heidi Dyhrberg Andersen
4671 Strøby
21182182
Julie Marie Albrecht Jensen
4000 Roskilde
29452809 / 29452809
Kristina Clement Diernæs
4000 Roskilde
46 40 92 31 / 51 95 07 22
Mette Hviid Nielsen
4070 Kirke Hyllinge
47528969 / 20938969
Pernille De Neergaard
4140 Borup
24940104
Distrikt 04
Christina Larsen
8722 Hedensted
60379360
Sigrid Ryssel
4550 Asnæs
59 65 17 81
Distrikt 05
Anika Morton
4760 Vordingborg
61757864 / 61 75 78 64
Ida Wilken Rasmussen
4673 Rødvig Stevns
30958395
Reneé Smedegaard Olsen
7620 Lemvig
31778194 / 31 77 81 94
Sasha Bech Petersen
4990 Sakskøbing
21476963 / 26216963
Tina Anna Skovby
8550 Ryomgård
40 32 16 03 / 40 32 16 03
Distrikt 10
Else Bjerre Dalum
8700 Horsens
20946194
Distrikt 11/13
Belinda Elmholt Jeppesen
7400 Herning
22633142
Distrikt 12
Margit Larsen
7361 Ejstrupholm
21737797
Mette Bjerg Schmidt
8950 Ørsted
28518413
Mette Krogh
8990 Fårup
86 45 26 24
Mia Koch
8600 Silkeborg
28559735 / 60609845
Rikke Kongebo
8581 Nimtofte
20822189
Distrikt 14
Birgit Hamann Brock
9000 Aalborg
22 12 86 36 / 22 12 86 36
Line Nørager Kristensen
9690 Fjerritslev
30883792
Marlene Gyldenberg Jensen
9400 Nørresundby
98 19 25 85
Puk Severinsen
9000 Aalborg
28869867 / 22 97 70 90
Suzi Enghaven Jensen
9330 Dronninglund
20 99 09 89
Distrikt Sønderjylland
Allan H. Paulsen
6200 Aabenraa
20347222 / 20 34 72 22
Udd. Træner 3
Distrikt 01
Julie Rohde
8660 Skanderborg
29 85 62 73 / 29 85 62 73
Olivia Duun
2200 København N
27528654
Pernille Jarlkov
2630 Taastrup
27 52 22 28
Distrikt 03
Kristina Clement Diernæs
4000 Roskilde
46 40 92 31 / 51 95 07 22
Distrikt 05
Reneé Smedegaard Olsen
7620 Lemvig
31778194 / 31 77 81 94
Distrikt 12
Mette Krogh
8990 Fårup
86 45 26 24
Mia Koch
8600 Silkeborg
28559735 / 60609845
Distrikt 14
Marlene Gyldenberg Jensen
9400 Nørresundby
98 19 25 85
Puk Severinsen
9000 Aalborg
28869867 / 22 97 70 90
Underviser - Rytter: Klar, parat, start
Distrikt 01
Anne Donatzky
2100 København Ø
23 39 80 84
Distrikt 04
Inge Broms
4160 Herlufmagle
57 64 20 60 / 24 81 22 87
Distrikt 05
Inge Broms
4160 Herlufmagle
57 64 20 60 / 24 81 22 87
Distrikt 06
Jens Harvest
3700 RØNNE
51 78 04 62
Distrikt 07
Merethe Natascha Friis Nordstrøm
5700 Svendborg
22 38 41 95
Torben Nybo
5463 Harndrup
2966 3494 / 2966 3494
Distrikt 09
Charlotte Rasmussen
7250 Hejnsvig
20308599
Heidi Marie Facius Lauridsen
6870 Ølgod
28 93 99 64
Distrikt 11/13
Helle Pedersen
7490 Aulum
40 20 83 22 / 40 20 83 22
Lisbeth Rudbeck
6900 Skjern
28445888
Thomas Vogt Hansen
7950 Erslev
25219330
Distrikt 12
Heidi Gautschi
8350 Hundslund
86 55 05 31 / 20 13 66 72
Lizza Kejlberg
8600 Silkeborg
86837250
Distrikt 14
Ann Mertz
9529 Skørping
22228461
Christina Sørensen
9362 Gandrup
25 21 47 41 / 25 21 47 41
Stinne Yde-Lakmann
9500 Hobro
25524955 / 25 52 49 55
Svend Erik Søttrup Christensen
9900 Frederikshavn
21156959 / 98936767
Trine Henriksen
9690 Fjerritslev
20 89 91 16
Distrikt Sønderjylland
Lene Hjort Petersen
6230 Rødekro
22585996
Underviser: Banedesigner
Distrikt 02
Per Nielsen
2650 Hvidovre
28 15 11 25
Distrikt 07
Torben Nybo
5463 Harndrup
2966 3494 / 2966 3494
Underviser: Sikker ved ridning og omgang med heste
Distrikt 01
Anne Donatzky
2100 København Ø
23 39 80 84
Distrikt 04
Inge Broms
4160 Herlufmagle
57 64 20 60 / 24 81 22 87
Distrikt 05
Inge Broms
4160 Herlufmagle
57 64 20 60 / 24 81 22 87
Lykke Brinch
4772 Langebæk
53253262
Rie Blandebjerg Hansen
4793 Bogø By
20 88 15 20
Distrikt 07
Torben Nybo
5463 Harndrup
2966 3494 / 2966 3494
Distrikt 11/13
Lisbeth Rudbeck
6900 Skjern
28445888
Thomas Vogt Hansen
7950 Erslev
25219330
Distrikt 12
Heidi Gautschi
8350 Hundslund
86 55 05 31 / 20 13 66 72
Distrikt 14
Ann Mertz
9529 Skørping
22228461
Underviser: Springdommer
Distrikt 11/13
Niels Meincke
7540 Haderup
22 57 89 60
Distrikt 14
Maria Kjeldgaard
9440 Aabybro
22 12 12 63 / 22 12 12 63
Svend Erik Søttrup Christensen
9900 Frederikshavn
21156959 / 98936767
Distrikt Sønderjylland
Bent Schultz
6470 Sydals
40307055 / 74415615
Voltige - Teknisk Delegeret - Aspirant
Distrikt 10
Marianne Tovborg
7100 Vejle
60242751
Distrikt 12
Denice Mostrup Præstgaard
8920 Randers NV
28434881
Voltige Dommer 3*, 2*, 1* & D
Distrikt 01
Anna Sundby
2840 Holte
28729060
Lise Berg
4733 Tappernøje
27 29 27 79 / 27 29 27 79
Mette Nielsen
2650 Hvidovre
40848994